Dlaczego kuchnia na wymiar od Zeiler Bielawa, Dzierżoniów? - ZeilerKuchnie.pl

Sprawdź dlaczego warto nam zaufać:

5 lat gwarancji na meble i sprzęt AGD

Na wszystkie nasze meble udzielamy 5 letniej gwarancji. Dotyczy to także zakupionych u nas wybranych modeli sprzętu AGD. 

Profesjonalny projekt i wizualizacja

Pracę zaczynamy od kreski na papierze, a kończymy w profesjonalnym programie z biblioteką szafek naszych producentów. Przedstawimy Ci również realistyczną wizualizację Twojej nowej kuchni.

Kuchnie renomowanych niemieckich producentów Burger i Bauformat

Stawiając na wysoką jakość opieramy się o ponad 100 letnie doświadczenie naszych niemieckich partnerów. Najwyższej klasy komponenty i Certyfikat TÜV to tylko niektóre z argumentów przemawiających za współpracą. 

Szeroki wybór akcesoriów i elementów wyposażenia kuchni

Nie tylko szafki tworzą kuchnię, ale także ich wyposażenie. Popraw komfort pracy w swojej kuchni i sprawdź, które elementy Ci to umożliwią.

Szeroki wybór blatów laminowanych i kamiennych

Trudno wyobrazić sobie kuchnię bez blatu. W ofercie posiadamy zarówno wysokiej jakości blaty laminowane, a także różne rodzaje blatów kamiennych.

Precyzyjny i szybki montaż

Profesjonalnie wykonany montaż to zwieńczenie całego procesu. Współpracujemy tylko z doświadczonymi fachowcami, którzy znają się na swoim fachu. 

Możliwość finansowania nawet do 60 rat z BNP Paribas

Wiemy jak kosztochłonne są remonty, czy budowa domu. U nas możesz sfinansować zakup swojej wymarzonej kuchni nawet na 60 miesięcy dzięki BNP Paribas.

Kompleksowy kontakt na każdym etapie realizacji

Wybór i zakup nowej kuchni wiąże się z wieloma pytaniami. Nie musisz się niczym martwić, przez cały proces projektowania i montażu jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie. 

Stwórzmy niesamowity projekt Twojej kuchni już teraz!

Skontaktuj się z nami i daj porwać się w wir projektowania